makineri industriale marka itali

AUTO TRAK 93 MAKINERI INDUSTRIALE Celesi .

MAKINERI INDUSTRIALE. AUTO TRAK 93. 04 2235 609. 04 2320 516. marka HARTA. Lista e Degëve. 1 rezultatet e gjetura. DEGA QËNDRORE.

whatsapp

Brendet Produktet Migros Group

Uji mineral Jamnica është marka ... mënyra e jetesës së njerëzve lokalë dhe largësia e objekteve industriale ... marka e kompanisë është aktive në Itali ...

whatsapp

BULETINI ZYRTAR I AGJENCISË PËR PRONËSI INDUSTRIALE

Italy / Italia IT ... Buletini Zyrtar i Agjencisë për Pronësi Industriale 9 MARKA TREGTARE TË ... 7 Makineri dhe pajisje për makineri; ...

whatsapp

Importet, "Made in Italy" marka më e preferuar për .

Made in Italy, duket se është marka më e preferuar e mallrave që Shqipëria ble nga vendet e tjera. Të pakt

whatsapp

Makina industriale/vegla Shes e blej

Faqja Kryesore / Shes e blej / Makina industriale/vegla Makina industriale/vegla Kerko ... MAKINERI MOBILERIE ... SHESË APARAT PASTORIZATOR PER AKULLORE MARKA ...

whatsapp

AL, njoftime mbi aparatura dhe pajisje per biznesin

10/10/2005· Makineri graftekst,per te shkruar per studio grfike ... Makine qepese,marka Flyingman,industriale,gjendje te mire pune,2fazore,me tavoline. ...

whatsapp

Industria Bujqesia Portali i Suksesit Tuaj

makineri bujqesore. ... mobilie dhe punime druri me porosi . mobilieri per bare dhe restorante. parkete dhe dysheme industriale . peshore. ... itali/ gjendet biberoni ...

whatsapp

Shiten 22 makina industriale per qepje te .

Indonesia Israel Italy Japan ... Shiten 22 makina industriale per ... Enfilage supérieur avec une machine a coudre Toyota séries SP10SP20. makineri industriale.

whatsapp

Njoftime | | Shpallje | Makina | Imobiliare ...

shitet traktori marka international 64 kuaj fuqi/hp. ... Biznes pajisje, makineri, mjete. Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet. Telefona celularë dhe pajisje.

whatsapp

AL, dhjetra makineri, pajisje per biznesin

14/09/2005· Makineri paketimi cajrash nga ... Linj hekurosje,6 hekura me 1 kaldaje,marka Bros Koronia 3000,viti 03,industriale,me avull,me bango me thithje ngrohje,i gjithe ...

whatsapp

Lavanderi industriale | Rotondi Group

Lavanderi industriale. ... Makineri paketimi/ Imbustatrice . AUTOMATIC. AUTOMATIC. AUTOMATIC. ... Italy. Maquitex 1921 October Porto Portugal . Contacts.

whatsapp

Paisjet per prodhim te akullores | Shpallje Falas ...

Industri Makineri; Paisjet per prodhim te akullores; Paisjet per prodhim te akullores. Emri Kontaktues: Nehat ... SHESË MAKINA AKULLORE MARKA "CARPIGIANI ...

whatsapp

Golgota shqiptareqë historia të mos harrohet! Page 3 ...

08/03/2014· Kjo makineri pushtuese ushtarake në Kosovë, ... kryesisht marka gjermane, shuma e të cilave, po qe se do të bëhej një llogari e përafërt, ...

whatsapp

detergents | Italy | companies

detergents / Find companies in the country 'Italy' that specialise in the ' detergents' field

whatsapp

Makina dhe vegla | Korçë |

FSHESE PROFESIONALE E MARKES DELONGI MADEYN ITALY 1500 W ... Shiten per arsye mosperdorimi: 6 makina qepse industriale singer marka ... Shiten 4 makineri .

whatsapp

المس معنا

إذا كنت مهتما في شركتنا أو المنتجات، ترحيب لزيارة شركتنا أو المكاتب المحلية. يمكنك أيضا الحصول على الاتصال معنا من خلال الاستشارات عبر الإنترنت، وتقديم الطلب الجدول، والبريد الإلكتروني والهواتف. موظفينا يجب بكل إخلاص تقديم معلومات المنتج، تطبيق المعرفة و خدمة جيدة بالنسبة لك.

عنوان الإتصال

  • No.416 Jianye Road, South Jinqiao Area,
  • Pudong, Shanghai, China
البريد الإلكتروني

Copyright © .CNمحطم All rights reserved.Sitemap